O Firmie

     MAG-MOTO  jest nową i wyjątkową firmą na rynku odzieży i akcesoriów motocyklowych. Wychodząc naprzeciw  potrzebom i oczekiwaniom kierowców jednośladów postanowiłem założyć jedyny w Polsce sklep internetowy z używaną odzieżą motocyklową.
      Każdy motocyklista wie, iż odzież i akcesoria motocyklowe nie należą do najtańszych. Nie ma wielu punktów, w których można by było zakupić używaną odzież motocyklową. Zdecydowałem się więc na wypełnienie tej niszy i stworzenie alternatywy dla nowej odzieży oferowanej dotychczas.
      Sklep ma w swojej ofercie przede wszystkim używane kurtki, spodnie, kaski, rękawice oraz obuwie motocyklowe. Ale znajdą się także nowe rzeczy w atrakcyjnych cenach. Oferta przeznaczona jest dla wszystkich kierujących, jeżdżących motocyklami i skuterami - kobiet, mężczyzn, a nawet dzieci.
     Podstawową zaletą mojego sklepu jest jakość i cena oferowanych przeze mnie produktów. Sam wybieram odzież i akcesoria, które chcę zaoferować Wam, moi drodzy Klienci. Dokładam wszelkich starań, aby wyselekcjonować rzeczy jak najwyższej jakości, w super stanie i oczywiście przystępnych cenach. Zakupiona odzież jest czyszczona specjalnymi preparatami do pielęgnacji i impregnacji odzieży motocyklowej, więc po zakupie możecie bezpośrednio z niej korzystać.
   

Życzę udanych zakupów i lewa w górę !

Właściciel
Grzegorz Nędza